• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​072-3945371

אנשי מקצוע

עבור כל מי שחולם להיות זכיין ולצאת לדרך רגועה ובטוחה- מוטב להכיר את חברת זכיינות ישראל. מדובר על חברה מובילה ורבת ניסיון בתחום. בין מגוון שירותיה הרבים שמוענקים עבור הזכיין שנמצא בתחילת דרכו, ראוי גם לציין שהיא מגבה את לקוחותיה בגב מקצועי, מנוסה ובמגוון תחומים קריטיים ומגוונים שקריטיים עבור ההצלחה של כל זכיין וזכיין. בעזרת גב זה כל זכיין יכול למצות את סיכויי ההצלחה שלו באופן הטוב יותר- לצאת ברגל ימין אל עולם הזכיינות. להלן רשימת אנשי הצוות המובילים של זכיינות ישראל:

תמיכה כללית

ראשית כל יש להבין שלא די רק בהכוונה משפטית או פיננסית ועל כן בין היתר ניתן גם למצוא מגוון אנשי צוות מקצועיים מטעם זכיינות ישראל. הרשימה הגדולה כוללת את הסטודיו של לימור וייצמן שמעניק שירותי סטיילינג ועיצוב פנים, את רונן סיגאוי המומחה בהנדסת בניין, את חברת MODELA שמחזיקה בידע נרחב בתכנון ועיצוב פנים, את נורית באום- מנטורית בניהול עסקים, את שחר קרן שמעניק ייעוץ והקמת עסקי מזון ואת רונן סיגאוי שמומחה להנדסת בניין. מה שמחבר בין כלל אנשי המקצוע זה שבאופן כללי כולם בעלי ניסיון רב ובאופן פרטני מתמחים בתחום הזכיינות.

 תמיכה משפטית

בראש העזרה המשפטית שהחברה יודעת להעניק נמצאים עו"ד גיא קולן ועו"ד אודי דנהירש- שני משרדים שמתמחים בנישת הזכיינות המשפטית, כך שבין היתר הם מעניקים שירותי ניסוח ועריכת הסכמים וחוזים, ניהול מו"מ, ייצוג הליכים בבית המשפט, מטפלים בהסכמי שכירות ועוד.

תמיכה כלכלית

כיוון שהתחום הכלכלי מהווה קריטריון מהותי בהחלטה האם ללכת על אותה הזדמנות של זכיינות, טוב להיעזר בשורת אנשי הצוות הכלכלי של זכיינות ישראל על מנת לראות את התמונה באופן יותר שקוף- על מנת להכיר את המינוסים לעומת היתרונות. להלן רשימת היועצים הפיננסים: משרד שחקים- ייעוץ פיננסי כולל, דורון פיטבניק- יועץ מס ומנהל חשבונות, חבר סלע פיננסים- פיצוי עסקי לצד גיוס אשראי, "מגוון פתרונות ממון" מסייעים בהשגת אשראי והלוואות ושחר פרילינד- משרד רו"ח המסייע רבות טרם הפעילות, (בניית תוכנית עסקית, ייעוץ מימוני, תכנון תקציב ורישום העסק), לצד סיוע רב לאחר פתיחת העסק.  

אנשי מקצוע

חברת "נתיב יעוץ" מספקת ללקוחותיה ממגוון תחומי העסקים ובגדלי חברות ועסקים שונים, רשת רחבה של אפשרויות ופתרונות מימון.