• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​072-3945371

המומחיות שלנו

הקמת מסעדה או עסק מזון היא משימה מאוד לא פשוטה. היא לא פשוטה מכיוון שהלקוחות מאוד בררניים, ונוטים לשמור על הקיים, מבלי לנסות הרפתקאות חדשות. היא לא פשוטה מכיוון שענף המזון הוא מאוד תחרותי, וכמעט כל עסק מזון צריך להתמודד באופן יום יומי עם המתחרים הממוקמים ממש לידו. היא לא פשוטה מכיוון שעסקי המזון יכולים להפוך לבור ענק של הפסד, בדיוק באותה המהירות ואותה העוצמה בהם הם יכולים להפוך להר של הצלחה. הכניסה אל ענף המזון והמסעדנות דרך מודל זכיינות הוא תהליך חכם ונכון, שבו אתם עושים שימוש בנכסים של הגורם המזכה, נכסי שיווק, מוניטין, ידע, רמה מקצועית, תפעול, מלאי וכדומה.

מתמחים בעולם הזכיינות
יחד עם זאת, לא הכל מגיע אליכם בחינם, ובמסגרת עסקת זכיינות, אתם למעשה נדרשים לעמוד בשורה של התחייבויות משפטיות ופיננסיות כבר בשלבים הראשונים של שיתוף הפעולה. הסיכון בטווח הארוך הוא אמנם נמוך יותר במודל הזכיינות, אך בדיוק ההיפך מתקיים בטווח המיידי והקצר. חוסר הצלחה שלכם להעמיד את העסק על רגליו, לעמוד בהתחייבויות שלכם כלפי הגורם המזכה או לעשות את הדברים הנכונים עבור העסק, יכול להביא אתכם למצב של הפסד אדיר.

מלווים אתכם יד ביד עד ההצלחה
על כן, כאשר אתם ניגשים לעסקת זכיינות אתם רוצים לוודא שאתם עושים את זה נכון, כשלצידכם עומדים האנשים הנכונים שמחברים אתכם לאנשים הנכונים, ומעמידים לרשותכם את הכלים המקצועיים הנדרשים. זכיינות ישראל היא בדיוק החברה שמספקת לכם את כל אלה, לרבות רשת קשרים ונטוורקינג עשירה ומגוונת, ידע מקצועי וניסיון נרחבים מאוד בעולם הזכיינות, יכולת חשיבה עסקת מתקדמת, ויכולת ביצועית והנעה תוך חתירה למטרה, ובמילים פשוטות להצלחה.

בואו להכיר אותנו ולעשות את הצעד הראשון
כדי להבין את כל התועלות והערכים המוספים שתוכלו לשאוב מעבודה משותפת איתנו, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישת היכרות בה תלמדו מי אנחנו, כיצד אנחנו עובדים עם לקוחותינו, מה התרומה שאנחנו יכולים להעניק לכם, וכיצד אנחנו יכולים לסלול עבורכם את הנתיב להצלחה, ולוודא שאתם צועדים בו עד להצלחה. זאת המומחיות שלנו.