• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​072-3945371

זכיינות

אתם מאוד רוצים לפתוח עסק בתחום המזון והמסעדנות, ואתם מאוד רוצים לעשות את זה במודל הזכיינות. ישנם עשרות ומאות בתי עסק בשוק המזון הישראלי שהוקמו, התפתחו והצליחו באמצעות מודל הזכיינות, אך האם אתם באמת יודעים מה היא זכיינות? האם אתם באמת יודעים מה זה אומר מבחינתכם כיזמים המגיעים אל גוף גדול ומצליח? האם אתם יודעים כיצד להכין את עצמכם לתהליך של הקמת עסק על פי מודל הזכיינות? מן הסתם, יש לכם ידע בנושא זה, אך סביר להניח שהידע הזה לא מספיק, ואתם צריכים מישהו המתמחה בתחום הזכיינות שיעמוד לצידכם, יציב בפניכם את תמרורי האזהרה, ובמקביל יסלול עבורכם את הנתיב שלכם להצלחה.

נותנים לכם כוח
במודל הזכיינות קיימת משוואת כוחות לא מאוזנת לחלוטין, בין גורם מזכה חזק, מצליח, בעל מוניטין ואיתנות פיננסית, אל מול יזם קטן שרק רוצה להקים לעצמו עסק גדול. מאחר ומדובר בהקמת עסק שכל כולה מתבצעת אל מול גורם עסקי אחר, עסקת הזכיינות היא עסקה המתאפיינת בהתחייבויות משפטיות כבר מן השלבים הראשונים של העסקה, ובמרבית המקרים מדובר בהתחייבויות משפטיות כבדות משקל, הן בהיבט הפיננסי והן בהיבט התפעולי והאישי של היזם.

מסייעים לכם להיות במיטבכם
במצב זה, עליכם לעשות שימוש בכל הכלים העומדים לרשותכם על מנת להבטיח שאתם סוגרים את העסקה, לא רק בתנאים הטובים ביותר האפשריים, אלא בעיקר בתנאים שאתם עצמכם יכולים לעמוד בהם, שאתם עצמכם יכולים לממש את עצמכם ולהביא את עצמכם לידי ביטוי בתוך סביבה לא קלה ולא פשוטה. זכיינות ישראל היא חברת ייעוץ, ליווי וביצוע המתמחה בתחום הזכיינות העסקית, ומסייעת לכם לצלוח את כל שלבי העסקה בהצלחה, תוך מזעור הסיכון עבורכם, ותוך הקפדה ליצירת התמונה המלאה והברורה מול עיניכם באופן רציף וקבוע.

דואגים שהעסק יישאר העסק
החלום הוא חלום, הרומנטיקה היא רומנטיקה, והעסק הוא עסק. זכיינות ישראל תסייע לכם לסלול את נתיב ההצלחה שלכם בעולם המזון והמסעדנות, תוך שהיא מסייעת לכם לנטרל שיקולים ורגשות לא רלוונטיים, ובונה עבורכם מסגרת יישום רציונלית, אנליטית ויעילה.