• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​072-3945371

קשרים להצלחה

כל מי שפעיל בעולם העסקים מודע היטב לחשיבות של קשרים עסקיים, נטוורקינג ויכולת הגעה אל גורמים בעלי כוח והשפעה בתחום בו הוא פעיל. במילה קשרים אין הכוונה לקשרים קלוקלים, או לקשרים המיועדים לנצל, להשפיע לרעה או לקחת מה שלא מגיע, אלא דווקא לקשרים עסקיים פורים, מועילים והדדיים, במסגרתם כל צד יכול לייצר ערך מוסף מעצם הקשר שפיתח עם גורמים אחרים. עולם הנטוורקינג הופך להיות יותר ויותר חשוב בעולם העסקים, כשהמוצר והשירות כבר אינם המפתח היחיד להצלחה, ובראש ובראשונה צריך כל יזם לדעת לעבוד קודם כל עם אנשים.

עסקים עושים עם אנשים
יחד עם זאת, כאשר אתם עומדים לקראת תהליך של הקמת עסק על פי מודל הזכיינות, קיימים סיכויים סבירים מאוד שאין לכם את הקשרים הנדרשים, לא בתחום הספציפי ולא בעולם העסקים בכלל. בנוסף לכך, אתם למעשה נכנסים אל תוך תהליך בו אתם תהיו היזמים הקטנים, ותצטרכו לעמוד בדרישות של המזכים הגדולים והמצליחים. גם אם יש לכם את האישיות המתאימה לכך, אתם עדיין צריכים שורה של כלים מקצועיים, הבנה עסקית, יכולת עבודה בתנאים רציונליים, וכמובן רשת קשרים שתקל עליכם מאוד לצלוח את הקשיים, ובמקרים רבים גם תהיה התנאי שלכם להצלחה.

רשת נטוורקינג עשירה ומגוונת
זכיינות ישראל היא חברת ייעוץ, ליווי, תמיכה וביצוע המסייעת ליזמים בכניסתם אל עולם העסקים דרך מודל הזכיינות. החברה פעילה בתחום זה מזה 7 שנים, בהן רכשה ניסיון רב, מוניטין עשיר ויכולות מתקדמות הן בהיבטים עסקיים, הן בהיבטים מסחריים והן בהיבטים אחרים כמו שיווק, תפעול, ארגון, מימון, משפט ועוד. לרשותנו רשת של קשרים עסקיים מול גורמים איתם אנחנו מקיימים קשר רציף לאורך שנים, ומולם השתתנו מערכת של סיוע הדדי ואספקת ערך מוסף.

הכל עומד לרשותכם בתהליך העבודה המשותפת
כאשר אתם שוכרים את שירותנו, אתם נהנים מכל הקשרים שבנינו, מכל הידע המקצועי והניסיון שרכשנו בעולם הזכיינות, ומכל הכלים הדרושים לכם כדי להפחית את הסיכון שלכם למינימום, ולבנות את המסלול שלכם להצלחה בצורה הטובה ביותר.