• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​072-3945371

Pic

ברברי

אם אתה אהב מזון מהיר, אתה אחד ממאות אלפי ישראלים כאלו, אך אם אתה מאלו שלא מתפשרים על איכות ועל שירות יש לנו מה להציע לך. רשת BarBari הינה הרשת המובילה בישראל למזון מהיר, רשת אשר חרטה על דגלה מצוינות, איכות, שירות, וכמובן אוכל פשוט וטעים בעל ערך קולינרי גבוה. ברשת אנו מציעים את לחם הבית המרוקאי שלנו האהוב כל כך על לקוחותינו, ותפריט מגוון הכולל סלטים שונים, מגוון בשרים איכותיים, מנות צמחוניות עשירות וארוחות ילדים. לכל אחד יש מענה אצלנו וכל לקוח הוא עולם ומלואו בתפיסה שלנו.

אוירה ומחירים

כחלק מהרצון לספק ללקוחות שלנו חוויה עוצמתית ולא רק טעם טוב, יש מאמץ מיוחד לשמור על אוירה צעירה ותוססת בסניפים שלנו יחד עם כיבוד הלקוחות ביחס שהם ראויים אליו. "הלקוח תמיד צודק" והמושג הזה הוא לא רק מילים בשבילנו אלא אנו עשים מאמץ עילאי לקיים אותו כל הזמן בסניפים שלנו. המחירים אותם אנו גובים על המוצרים שלנו הינם מחירים שווים לכל נפש, מחירים בהם כל אדם יכול לעמוד ואנו יכולים להתפרנס מהם

זכיינות ברשת

אם אתה מחפש לפתח עסק בתחום המזון, עסק משגשג ומצליח, ואיכות ושירות אינן סתם מילים בשבילך, זכיינות ברשת BarBari היא הדבר אותו אתה מחפש. הזכיינים הרבים שלנו מקבלים יחס מיוחד, וליווי והדרכה מקיפים מיד עם תחילת דרכם המשותפת איתנו ולאורך זמן. זכיינות ברשת BarBari היא הימור בטוח, והקפדה על מחירים הוגנים יחד עם שמירה בלתי מתפשרת על האיכות יביאו אותך ישירות להצלחה.

לקוחות מרוצים תמיד חוזרים...

אנו ברשת BarBari מתהדרים בכמות הלקוחות החוזרים שלנו שרק הולכת ועולה כל הזמן. איכות ומצויינות הם נר לרגלינו וגם הלקוחות שלנו מרגישים את זה בכל ביקור שלהם ברשת שלנו. אז אם אתה רעב ואוהב מזון מהיר, כזה שלא נופל באיכותו, היכנס לאחד מסניפי רשת BarBari ותהנה משירות מעולה ומיחס חם והכי חשוב מאוכל טעים וצבעוני. את הילדים לא שכחנו ומצפה להם ארוחת ילדים עשירה ומגוונת עם ערך קולינרי גבוה מאוד.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה  33%  50 מ"ר    קניונים רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
   שלושה חודשי שכ"ד